اعلام آمادگي شرکت ملي گاز ايران براي حمايت از توليد کالاها و تجهيزات مرتبط با صنعت عظيم گاز  

مهندس حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در راس هیئتی صبح روز سه شنبه پنجم بهمن ماه، از پنجمین جشنواره و نمایشگاه "علم تا عمل" بازدید نمود...


مهندس حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در راس هیئتی صبح روز سه شنبه پنجم بهمن ماه، از پنجمین جشنواره و نمایشگاه "علم تا عمل" بازدید نمود.

به گزارش مديريت پژوهش و فناوري شرکت ملی گاز ایران، مهندس حمیدرضا عراقی به همراه مدیر پژوهش و فناوری، رئیس فناوری و ارتباطات و رئیس روابط عمومی این شرکت از پنجمین جشنواره و نمایشگاه "علم تا عمل" که در محل مصلی تهران برگزار شده است، بازدید و ضمن حضور در جمع صمیمی مخترعین، اندیشمندان و شرکتهای دانش بنیان حاضر در این نمایشگاه از تولیدات و اختراعات این شرکتها بازدید نمود.

مهندس عراقی تبدیل دانش به تکنولوژی و تولید محصول را یکی از نتایج این جشنواره برشمرد و آمادگی شرکت ملی گاز ایران را برای حمایت از پروژه های مرتبط با صنعت عظیم گاز در بخش های مختلف اعلام نمود.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، در این بازدید از شرکتهای تولید کننده در زمینه کنتورهای هوشمند گاز، توربین، ابزار دقیق، سازنده تجهیزات کالیبراسیون و اندازه گیری، ضد رسوبهای صنعتی، پمپ های گازی و تجهیزات صنایع نفت و گاز، بازدید کرد.

این گزارش می افزاید، جشنواره و نمایشگاه "علم تا عمل" به حمایت معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و با حضور پارکهای علم و فناوری تمامی استانهای کشور از تاریخ سوم تا پنجم اسفند ماه در محل مصلی تهران در حال برگزاری است.

 
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید