امضای تفاهم نامه همکاری پژوهشی مشترک بین شرکت گاز استان مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی اراک 
همزمان با چهارمین روز مهرماه سالجاری، نشست مشترکی بین مدیرعامل این شرکت و هیئت همراه و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی اراک در راستای گسترش ارتباط صنعت و دانشگاه و حمایت مالی از پروژه های پژوهشی و تحقیقاتی، برگزار شد...
همزمان با چهارمین روز مهرماه سالجاری، نشست مشترکی بین مدیرعامل این شرکت و هیئت همراه و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی اراک در راستای گسترش ارتباط صنعت و دانشگاه و حمایت مالی از پروژه های پژوهشی و تحقیقاتی، برگزار شد. 
در ابتدای این جلسه، دکتر حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اراک ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور مسئولین شرکت گاز در دانشگاه، از علاقه مندی مراکز علمی به انجام پروژهای پژوهشی مبتنی برتولیدات علمی کاربردی خبر داد. وی ابراز امیدواری کرد که اساتید دانشگاه با شناخت بیشتر از نیازهای واقعی صنعت، با انجام تحقیقات عملیاتی، موجب جلب اعتماد صنعت به دانشگاه شوند. در ادامه جلسه، محمدرضا سمیعی مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی، ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه به جهت فراهم کردن این نشست، از آمادگی کامل شرکت گاز به منظور حمایت مالی از پژوهش های فاخر خبر داد.
وی با تبیین سیاستهای شرکت، اظهار امیدواری کرد که با وجود پتانسیل بالای استان از حیث مراکز علمی و دانشگاهی، حل بسیاری از معضلات و مشکلات صنعت با کمک اساتید و دانشجویان امکان پذیر خواهد بود. سمیعی در پایان ضمن اشاره به سهم 75 درصدی گاز طبیعی از سبد انرژی استان، شرکت گاز استان مرکزی را فضایی مناسب و مستعد جهت انجام طرحهای تحقیقاتی و پژوهشی عنوان کرد. در ادامه جلسه، شفیعی رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز استان مرکزی با تشریح دیدگاه های پژوهشی این شرکت، بر لزوم انجام تحقیقات و پروژه های پژوهشی کاربردی تاکید کرد.
شفیعی حضور شخصیتهای علمی و آکادمیک در شورای پژوهش گاز استان مرکزی را فرصتی مغتنم جهت مراکز علمی دانست که با ارائه پروپوزالهای قوی و کاربردی در حوزه صنعت گاز، در جهت استحکام هرچه بیشتر ارتباط صنعت و دانشگاه گام بردارند.بنا بر این گزارش، در پایان، تفاهم نامه همکاری پژوهشی بین شرکت گاز استان مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی اراک امضا شد.
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید