آغاز همکاری های مشترک فی ما بین شرکت انتقال گاز ایران و مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی 

جلسه توسعه همکاری های مشترک آموزشی و پژوهشی در زمینه انرژی و پایداری با حضور مبینی دهکردی مشاور وزیر نفت و رئیس موسسه مطالعات بین المللی انرژی، سعید توکلی مدیرعامل ، اعضای هیأت مدیره، مدیران و کارشناسان ستاد و مناطق عملیاتی شرکت انتقال گاز ایران در تاریخ 5 آذرماه 97، در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

سعید توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران، موسسه مطالعات بین المللی انرژی را یکی از مراکز معتبر برای آغاز همکاری های فی ما بین در زمینه آموزش های تخصصی به ویژه مدیریت انرژی و پایداری عنوان کرد.

وی ادامه داد: شرکت انتقال گاز ایران، نیز در این راستا فعالیت ها و اقداماتی را در زمینه های برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت انرژی انجام دداه است.

توکلی ضمن بیان نحوه ی همکاری های آموزشی با موسسه مطالعات بین المللی انرژی، بر تعامل بین کمیته های فنی انرژی ستاد، مناطق عملیاتی و هم چنین معاونت آموزشی موسسه، در جهت تحقق اهداف مورد نظر، تأکید کرد.

در ادامه جلسه، مبینی دهکردی مشاور وزیر نفت، سیاست های اصلی موسسه را با رویکردهای جدید، حاکی از استاندارد بالای موسسه دانست و افزود: موسسه مطالعات بین المللی انرژی در زمینه های آموزشی، پژوهشی و تبادل دانش در راستای برنامه ریزی، مدیریت و مدل سازی سیستم های انرژی، دارای توان بالایی است.

رجبی معاون آموزش موسسه مطالعات بین المللی و انرژی نیز در ادامه، زمینه های مختلف توانمندی موسسه را در امور آموزشی و سرفصل های قابل ارایه مطابق استانداردهای بین المللی تشریح کرد.

گفتنی است موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی، وابسته به وزارت نفت و از مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی تابع ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری است.

 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید