برگزاری دومین استارتاپ دموی صنعت گاز 

فن بازار تخصصی صنعت گاز با هدف توسعه بازار شرکت های دانش بنیان و نیز ارتقای فناوری و نوآوری در این صنعت از سال 1396 با تولیت شرکت ملی گاز ایران و تحت شبکه فن بازار ملی ایران فعالیت خود را آغاز کرده است.
یکی از مأموریت های فن بازار تخصصی صنعت گاز کمک به طرح ها و ایده‏های نوآورانه شرکت های فناور نوپا و استارتاپ‏ها به منظور جذب سرمایه، انجام فرایند تجاری‌‌‌‌سازی و ورود محصولات/خدمات ناشی از آن به بازار می‏باشد.
در این راستا و با توجه به نیاز مبرم شرکت های فناور نوپا برای جذب سرمایه و نبود مکانیزم عمومی و مشخصی برای رودررویی شرکت های آماده جذب سرمایه با سرمایه‌گذاران علاقمند به این حوزه و در ادامه برگزاری رویدادهای عرضه فناوری به سرمایه‌گذاران در شبکه فن بازار، « دومین رویداد استارتاپ دمو» با هدف مواجهه شرکت های نوپا و سرمایه گذارانِ صنعت گاز در تاریخ 28/07/1397 و با حضور شبکه گسترده ای از سرمایه‌گذاران و سرمایه پذیران در سالن کنفرانس شهید رجائی ساختمان مرکزی (برج گاز) برگزار خواهد شد.

لذا با توجه به فرصت ایجاد شده برای شرکت های فناور و دانش بنیان عضو برای جذب سرمایه، از این شرکت ها دعوت می شود تقاضای حضور خود در این رویداد را حداکثر تا تاریخ 10/07/97 و از طریق مراجعه و ثبت نام در وبگاه مرکز فن بازار ملی ایران به نشانیwww.techmart.ir اعلام نمایند.بدیهی است شرکت های منتخب پس از انجام ارزیابی ها برای حضور در رویداد تعیین و دعوت خواهند شد.

ضمناً دبیرخانه رویداد مذکور با شماره تلفن های ‌ 02176251231 و 02176251224 آمادگی پاسخگویی در مورد هرگونه سوال و ابهام در این زمینه می باشد.

 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید