در امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز استان آذربایجان شرقی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح شد 
ارتباط صنعت و دانشگاه نقش تعیین کننده ای در رشد اقتصادی کشور دارد.
شرکت گاز استان آذربایجان شرقی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز در راستای ایجاد و گسترش همکاری های مشترک آموزشی، پژوهشی، HSE و پدافند غیرعامل، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند...
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در جلسه امضای این تفاهم نامه با بیان اهمیت ارتباط بین صنعت و دانشگاه در راستای رفع نیازهای صنعت، گفت: ارتباط صنعت و دانشگاه نقش تعیین کننده ای در رشد اقتصادی کشور دارد و هر صنعتی شکوفایی اقتصادی بخواهد بایستی ارتباط تنگاتنگی با دانشگاه داشته باشد. 

سیدرضا رهنمای توحیدی به شکاف بین دانشگاه و صنعت اشاره کرد و افزود: متاسفانه رابطه منسجم و هدفمندی بین پتانسیل های دانشگاه و نیاز بخش صنعت وجود ندارد؛ یعنی یا صنعت احساس نیاز نمی کند و یا دانشگاه انگیزه ای برای ارتباط با صنعت ندارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی به اهمیت سلامت منابع انسانی اشاره کرد و افزود: منابع انسانی به عنوان یک منبع استراتژیک بوده و مزیت رقابتی  هر صنعت محسوب می شود و این شرکت آمادگی دارد علاوه بر این تفاهم نامه در زمینه های سلامت روحی و روانی، جسمی و بهداشتی و منابع انسانی نیز همکاری داشته و امیدواریم نیازهای پژوهشی شرکت گاز استان با همکاری این دانشگاه مرتفع و دستاورد های آن مورد انتفاع هر دو طرف قرار گیرد.

شایان ذکر است این تفاهم نامه با حضور مدیر عامل و اعضای شورای پژوهش شرکت گاز استان، رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی به نیابت از رئیس دانشگاه علوم پزشکی و هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به امضای طرفین رسید.

 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید