صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مدیریت پژوهش 


نسخه چاپي

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم افتتاح دو طرح بزرگ در مجتمع گاز پارس جنوبی:

مجتمع گاز پارس جنوبی در مسیر پویایی و نوآوری گام های بسیار مهم و بزرگی برداشته است

با همت و تلاش تمامی کارکنان و متخصصان داخلی، اکنون شاهد اتفاقات بسیار عظیمی در سطح وزارت نفت بخصوص شرکت ملی گاز و مجتمع گاز پارس جنوبی هستیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم افتتاح دو طرح عظیم در مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان داشت: بسیار خوشحالم که در اولین روز از آغاز دهه مبارک فجر در خدمت متخخصان جوان و کارکنان و همکاران سابقم در پارس جنوبی هستم و از نزدیک شاهد دستاوردهای بزرگ این عزیزان هستم.

این مقام مسئول در جمع مدیران و کارکنان مجتمع خاطرنشان کرد: اتقاقاتی که در مجموعه بزرگ نفت و گاز بخصوص شرکت معظم مجتمع گاز پارس جنوبی در حال انجام است، جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: با رویکردی که وزیر نفت و همه مجموعه وزارت نفت و بخصوص حوزه گاز دارند، هر روز شاهد خلق بزرگترین دستاوردها در مجتمع گاز پارس جنوبی هستیم.

ستاری افزود: مجتمع گاز پارس جنوبی با اعتمادی که به شرکت های دانش بنیان کرده توانسته در مسیر پویایی و نوآوری گام های بسیار مهم و بزرگی بردارد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ادامه گفت: امیدواریم بتوانیم با حضور شرکت دانش بنیان در این مجموعه بزرگ مسیرهای سخت و بسیار دشوار را به نحو احسن و بسیار شایسته پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: در مجتمع گاز پارس جنوبی رویکرد و فرهنگ بسیار نو و جدیدی در حال پیاده سازی است و این مجتمع حاصل بیش از بیست سال تلاش تمامی مدیران و کارکنانی است که در این سال ها توانسته اند بی وقفه گام بردارند.

ستاری تصریح کرد: تکنولوژی های متعددی در اینجا مورد استفاده قرار می‌گیرد که این موارد در ابتدا، هم راه اندازی و هم نصب توسط خارجی‌ها بوده که اکنون این موارد با تلاش و همت شرکت های داخلی به صورت کامل بومی سازی شده است.

وی اذعان کرد: اکنون مجموعه مجتمع گاز پارس جنوبی با اعتماد کامل به دانش داخلی و شرکت های دانش بنیان تکنولوژی های مورد نیاز خود را مرتفع کرده و هر روز شاهد خلق شگفتی های بزرگ هستیم.

شایان ذکر است، با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از تکنولوژی کمپرسور سانتریفیوژ هوای ابزار دقیق و همچنین از دستگاه الکترولایزر آب دریا ، رونمایی شد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/14 - ١٠:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 117

خروج
تصاویر منتخب