صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با همکاری شرکت گاز استان قزوین و پارک علم و فناوری دانشگاه بین المللی امام خمینی صورت گرفت؛

راه اندازی اولین آزمایشگاه بات فیوژن

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین از راه اندازی اولین آزمایشگاه بات فیوژن لوله های PE با همکاری و پیگیری این شرکت با پارک علم و فناوری دانشگاه بین المللی امام خمینی در سطح استان‌های همجوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، اسماعیل مفرد بوشهری، ضمن اعلام راه اندازی تنها آزمایشگاه بات فیوژن لوله های PE در سطح استان های همجوار افزود : وجود یک آزمایشگاه ذیصلاح در خصوص انجام تست بات فیوژن در استانهای قزوین، زنجان، گیلان، همدان و ... کاملا احساس می شد و شرکت گاز استان قزوین با پیگیری های  مستمر و همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه بین المللی امام خمینی توانست به این امر مهم دست یابد.

وی با معرفی شرکت فناوران انرژی و محیط زیست دانا در زمینه انجام آزمون کشش سر جوش های پلی اتیلن گفت: شرکت فناوران انرژی و محیط زیست دانا با کمک و آموزش های بازرسی فنی شرکت گاز استان قزوین توانست طی دو مرحله ممیزی از سوی پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران تایید صلاحیت لازم را اخذ کند.

بوشهری با اشاره به اینکه، وجود این آزمایشگاه باعث تسهیل و تسریع در روند پروژه های گازرسانی خواهد شد، اضافه کرد : شرکت های گاز استانی همجوار و پیمانکاران مربوطه که تاکنون آزمایش های لازم را به آزمایشگاه شرکت ملی گاز ایران در شهر ری ارسال می کردند می توانند از این پس بجهت صرف هزینه و وقت با شرکت فناوران انرژی و محیط زیست دانا همکاری لازم را داشته باشند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/22 - ١٣:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 15

خروج
تصاویر منتخب

access deny