صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با هدف بهره مندی از ظرفیت علمی، پژوهشی و فناوری منعقد شد:

تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز و دانشگاه گلستان

در راستای استفاده هرچه مناسب تر از ظرفیت های علمی، پژوهشی و فناوری دانشگاه گلستان، تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز استان گلستان و این دانشگاه منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران؛ علی طالبی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در این خصوص اظهار کرد: در راستاي اجراي سياست استفاده بهينه از امكانات،ظرفیت ها، استعدادها و توانایي هاي دانشگاه ها و مراكز علمي با هدف رفع نيازهاي پژوهشي، تحقيقاتي و عملیاتی شركت و به منظور توسعه زمينه هاي همكاري مشترك علمي، پژوهشي و فناوري، تفاهم نامه همكاري ما بين شركت گاز و دانشگاه گلستان شد.

وی رویکرد شرکت گاز استان گلستان را توجه به نیازهای واقعی و تعریف پروژه‌های کاربردی دانست و گفت:فعالیت‌های پژوهشی در انجام اقدامات این شرکت بسیار حائز اهمیت بوده و این تفاهم‌نامه در رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی شرکت گاز استان گلستان انجام  و مبادله شده است.

طالبی با تشریح نحوه اجرای همکاری های مشترک در تفاهم نامه خاطرنشان کرد: تشکیل کمیته اجرایی جهت تعیین و تدوین سیاست گذاری، اولویت بندی و تعریف پروژه ها ، نشات گرفته از نیازهای شرکت و استفاده مطلوب از توانایی اعضای هیئت علمی دانشگاه و امکانات و تجهیزات شرکت به منظور اجرای پروژه‌های تحقیقات کاربردی مورد نیاز است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در خاتمه اظهار داشت: امید است با همکاری بین صنعت و دانشگاه ضمن بهبود خدمات ،بتوانیم مشکلات و تنگناهای موجود را مرتفع کرده و به آبادانی کشور عزیزمان ایران کمک کنیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/08 - ١٦:٥٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 51

خروج
تصاویر منتخب

access deny