صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

حرکت به سمت خودکفایی جز با تلاش در راه پژوهش و فناوری حاصل نخواهد شد

سازمان ها برای نیل به موفقیت، وابستگی شدید به پژوهش و فن آوری دارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید مصطفی علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در مراسم تقدیر از رئیس واحد برنامه ریزی این شرکت به عنوان یکی از پژوهشگران برگزیده در بیست و یکمین جشنواره هفته پژوهش و فناوری استان، گفت: نقش پژوهش در توسعه پایدار چنان انکار ناپذیر است که بدون تردید می توان آن را نیروی محرک توسعه در تمامی حوزه ها دانست.

وی با بیان اینکه،یکی از عناصری که همواره ضمن حفظ پویایی ، آینده فعالیت سازمان را تضمین می کند، پژوهش و فناوری است، افزود: در هر صنعتی حرکت به سمت خودکفایی جز با تلاش در راه پژوهش و فناوری حاصل نخواهد شد.

 مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بیان کرد: شناسایی کارمندان علاقه‌مند به فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی و ایجاد زمینه مناسب برای ارتقای علمی آنها باید در شرکت بیش از پیش جدی گرفته شود.

علوی، تصریح کرد: اگر در سازمان در بخش‌های مختلف به دنبال تحول هستیم بدون شک باید ابتدا بستر پژوهش، خلاقیت و نوآوری  به ویژه در بین نیروهای جوان را فراهم کنیم.

وی، با تاکید بر اهمیت ارتباط دانشگاه با صنعت و کاربردی شدن پایان نامه‌ها به عنوان یک موضوع مهم، اظهار کرد: پایان نامه‌های دانشگاهی باید بر اساس نیاز شرکت در خصوص مسائل فنی ومنابع انسانی تهیه شود تا خروجی مناسبی برای چشم انداز  و تعالی شرکت داشته باشد.

علوی در ادامه با تقدیر از افشین جهانبازی رئیس واحد برنامه ریزی شرکت گاز استان اصفهان که به عنوان یکی از  ۲۶ پژوهشگر و فناور برتر سال 1399 استان اصفهان و جزو 3 نفر برگزیده بخش دستگاه های اجرایی شد با اهدای لوح تقدیر، تشکر کرد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/05 - ١١:٥٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 36

خروج
تصاویر منتخب

access deny