صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مدیریت پژوهش 


نسخه چاپي

ماکت شبیه سازی عملکرد تجهیزات گازرسانی در مشهد رونمایی شد

شرکت گاز استان خراسان رضوی از ماکت پایلوت مراحل عملکرد تجهیزات گازرسانی کنتور و رگولاتور با قابلیت تست و مشاهده پذیری مکانیزم داخلی رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن افتخاری مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی در این مراسم گفت: ساخت این ماکت تلفیقی از هنر و صنعت است که باید از دست اندرکاران آن تقدیر و تشکر کرد.

وی با تاکید بر موضوع آموزش برای ارائه بهتر خدمات به مشترکین افزود: این ماکت قابلیت خوبی برای آموزش کارکنان شرکت گاز به ویژه همکاران امور بهره برداری دارد. مشاهده عملکرد کنتور و رگولاتور در هنگام کار یک امکان خوب برای آموزش است که باید از این ظرفیت استفاده کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی تصریح کرد: تجهیزات مورد استفاده در صنعت گاز باید مطابق با رشد و توسعه فناوری های معاصر ارتقا یابد.

حمیدرضا افشون رییس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی هم در ادامه این مراسم اظهار کرد: ماکت پایلوت عملکرد تجهیزات گازرسانی با همکاری کارکنان خدمات فنی و فروش عمده در امور بهره برداری این شرکت به مرحله ساخت و تولید رسیده است.

وی افزود: این ماکت از جنس پلی کربنات شفاف شاخته شده و با توجه به کمپرس هوا به جای گاز در آن، امکان مشاهده فرآیند تجهیزات گازرسانی کنتور و رگولاتور و قابلیت های پایلوت پلنت تجهیزات شامل آشنایی با پروسه کلی گازرسانی، نحوه عملکرد تجهیزات و مشاهده اجزای داخلی در هنگام کارکرد، قابلیت روئیت فشار، دما، فلو و میزان مصرف به صورت مانیتورینگ و راه اندازی و استارت تجهیزات به صورت مانیتورینگ و دستی را به مشاهده کننده می دهد.

 

 منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/05/24 - ١٤:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 11

خروج
تصاویر منتخب