صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

در جهت ارتباط تنگاتنگ صنعت و دانشگاه صورت پذیرفت؛

افتتاح دفتر همکاری شرکت گاز استان آذربایجان شرقی و دانشگاه صنعتی سهند

آیین افتتاح دفتر همکاری شرکت گاز استان آذربایجان شرقی و دانشگاه صنعتی سهند در محل دانشگاه یادشده و در راستای ارتقای تعاملات فی مابین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران؛ مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، در آیین افتتاح این دفتر همکاری که با حضور ریاست، معاونت پژوهشی و اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی سهند برگزار شد، ‌گفت: دانشگاه ها به عنوان یک نهاد علمی و فرهنگی با در اختیار داشتن نیروی انسانی کارآمد و ابزار علمی و پژوهشی، نقش غیر قابل انکاری در همراهی سازمان ها و نیل به بهره وری و تعالی را دارند.

سیّدرضا رهنمای توحیدی ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب دانشگاه صنعتی سهند در اجرای پروژه های پژوهشی شرکت گاز تصریح کرد: علاوه بر 4 قرارداد پژوهشی مهم بین دانشگاه صنعتی سهند و شرکت گاز، نیازهای پژوهشی شرکت در قالب پایان نامه های دانشجویی مورد حمایت قرار گرفته است.

وی به اهمیّت بحث آموزش از طریق دانشگاه اشاره و تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، امسال بحث آموزش مجازی بیش از پیش مورد تأکید و اجرا بین دانشگاه و شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خواهد بود.

قره باغی، رئیس دانشگاه صنعتی سهند نیز در این آیین، شرکت گاز را یکی از شرکت های موفق در داشتن نگاه علمی به حل مسائل و اجرای فرآیندهای سازمانی دانست و اظهار داشت: هدف از ایجاد دفتر همکاری مشترک در محل دانشگاه صنعتی سهند، برگزاری جلسات مدوّن، امکان بهره گیری از حضور اساتید برجسته، سهولت ارتباطات دانشگاهی و ارتقای تعاملات فی مابین بوده است.

لازم به ذکر است در حاشیه برگزاری این مراسم افتتاح، قرارداد پژوهشی جدیدی تحت عنوان صنعتی سازی سامانه تست غیرمخرب سرجوش های الکتروفیوژن لوله های پلی اتیلنی بین شرکت گاز و دانشگاه صنعتی سهند منعقد شد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/22 - ١٣:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 312

خروج
تصاویر منتخب