صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

ارسال مقاله های علمی پژوهشی شرکت گاز استان کرمان به همایش های ملی و بین المللی

شرکت گاز استان کرمان با ارائه یک مقاله ISI و ارسال 16 مقاله به همایش های ملی و بین المللی از مقالات علمی و پژوهشی حمایت کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان اظهار کرد: شرکت گاز استان کرمان با ارائه یک مقاله ISI در مقطع دکتری با عنوان "بررسی شکست نرم پلی اتیلن سنگین دارای شیار کلیدی جهت ارزیابی کارایی لوله های پلی اتیلن" و ارسال 16 مقاله به همایش های ملی و بین المللی از مقالات علمی و پژوهشی حمایت کرده است.

وی افزود: استفاده از طرح های پژوهشی در جهت بهینه سازی و ارتقای عملکرد شرکت بسیار موثر است و ما از طرح ها و پایان نامه‌هایی که موضوع آنها به صنعت گاز و تجهیزات گازرسانی مربوط باشد، حمایت می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان تصریح کرد: در راستای گسترش توسعه همکاری علمی و پژوهشی فی مابین صنعت و دانشگاه، تفاهم‌نامه هایی با دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، دانشگاه تحصیلات تکمیلی و صنعتی کرمان، پارک علم و فناوری کرمان و دانشگاه علوم پزشکی منعقد شده است.

وی ضمن اشاره به پروژه‌های پژوهشی منعقد شده در سال گذشته ادامه داد: ٢ پروژه پژوهشی با دانشگاه تحصیلات تکمیلی و صنعتی کرمان، یک پروژه با شرکت دانش بنیان نداک و یک پروژه با دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در حال اجراست.

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان به تعداد ۴ پایان نامه تحصیلات تکمیلی مورد حمایت شرکت در سال 98 اشاره کرد و افزود: ٣ پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و یک پایان نامه در مقطع دکتری توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در حوزه صنعت گاز ارائه شده است.

قابل ذکر است، جلسات شورای پژوهشی شرکت گاز استان کرمان هر ماه بصورت مستمر و در چهارچوب اولویت های پژوهشی شرکت ملی گاز ایران برگزار می شود.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/05/20 - ١٤:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 105

خروج
تصاویر منتخب