صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مدیریت پژوهش 


نسخه چاپي

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز خراسان شمالی و دانشگاه حکیم سبزواری

در راستای استفاده هرچه مناسب تر از ظرفیت علمی، پژوهشی و فناوری دانشگاه حکیم سبزواری، تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز استان خراسان شمالی و این دانشگاه منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن‌رضا میربلوکی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی از امضای تفاهم نامه همکاری بین این شرکت و دانشگاه حکیم سبزواری خبر داد و گفت: در راستاي اجراي سياست استفاده بهينه از امكانات، استعداد و توانایي هاي دانشگاه ها و مراكز علمي در جهت رفع نيازهاي پژوهشي و تحقيقاتي شركت و به منظور توسعه زمينه هاي همكاري مشترك علمي، پژوهشي و فناوري، تفاهم نامه همكاري مابين شركت گاز و دانشگاه حکیم سبزواری منعقد شد.

وی رویکرد شرکت گاز استان خراسان شمالی را توجه به نیازهای واقعی و تعریف پروژه‌های کاربردی دانست و گفت: فعالیت‌های پژوهشی در انجام اقدامات این شرکت بسیار حائز اهمیت بوده و این تفاهم‌نامه در راستای اجرای سیاست استفاده بهینه از امکانات، استعداد و توانایی های دانشگاه‌ حکیم‌سبزواری برای رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی شرکت گاز استان خراسان شمالی منعقد و مبادله شد.

میربلوکی با تشریح نحوه اجرای همکاری های مشترک در تفاهم نامه خاطرنشان کرد: تشکیل کمیته راهبردی جهت تعیین و تدوین سیاست گذاری، اولویت بندی و تعریف پروژه های نشات گرفته از نیازهای شرکت و استفاده مطلوب از توانایی اعضای هیئت علمی دانشگاه و امکانات و تجهیزات شرکت در جهت اجرای پروژه‌های تحقیقات کاربردی مورد نیاز شرکت است. امید است با همکاری بین صنعت و دانشگاه بتوانیم مشکلات و تنگناهای موجود را مرتفع کرده و به آبادانی کشور عزیزمان ایران کمک کنیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/20 - ١٤:٠٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 78

خروج
تصاویر منتخب